O nas

Kim Jesteśmy?

Rasowa Micha to firma, która została stworzona przez wielbicieli psów i kotów. Wierzymy, że pupile zasługują na najwyższą jakość karmy a ich właściciele na wygodę w stale zabieganym świecie.

Czym się zajmujemy?

Nasza usługa polega na comiesięcznym dostarczaniu karmy klasy Super Premium pod Twoje drzwi. Nie musisz pamiętać o kończących się zapasach, marnować czasu na dojazd do sklepu zoologicznego ani dźwigać kilogramowych paczek. Dbamy o to, aby Twój pupil zawsze miał swój ulubiony pokarm na czas. A Ty? Już nigdy nie będziesz musiał/a zaprzątać sobie tym głowy!

Nasze wartości

Podczas tworzenia Rasowej Michy przyświecały nam 3 najważniejsze filary zapewniające fundamenty naszej marki: karma najwyższej jakości, wygoda właścicieli zwierzaków oraz ciągłe zwiększanie więzi na linii opiekun-pupil... Chcemy wyręczyć naszych klientów z uciążliwych obowiązków i dać im możliwość rozwijania swoich relacji ze zwierzakami.

Jak powstaliśmy?

Historia naszej firmy zaczyna się w roku 2020, kiedy świat zaczyna funkcjonować całkowicie inaczej ze względu na globalną pandemię COVID-19 a ludzie zmuszeni są do zupełnie odmiennego funkcjonowania. Ograniczenie kontaktów społecznych spowodowało, że byliśmy zamknięci w 4 ścianach a jedyną rozrywką było wyjście do sklepu lub... Z PSEM NA SPACER! Spędzając dużo czasu ze swoimi pupilami zauważyliśmy, że składy ich karm nie są najlepsze a na rynku brakuję sprytnych i nowoczesnych rozwiązań takich jak "subskrypcja na karmę". Miesiąc później wyrosła firma, która za cel wzięła sobie stworzyć dobrej jakości, wygodny produkt, który pozwoli właścicielom oszczędzić trochę czasu i energii!

Rasowa Micha to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zadbać o swoje pupile i ich dietę jednocześnie szanując swój ograniczony czas.

-- Michał Szklarz, kierownik E-commerce

Poznaj nasz zespół

Ewa Strzelecka

Projektant/ Grafik

Michał Szklarz

Kierownik E-commerce

Stanisław Strzelecki

IT support